Vtipy o blonckách..=oD..ALE PROTI BLONDÝNÁM NIC NEMÁM..!!=o)

12. března 2009 v 19:46 | Veruškaaaaa=o* |  Vtipy=o)
Sedí dvě blondýnky v restauraci a objednají si pizzu. Číšník se ptá:"Chcete ji rozkrájet na čtyři nebo na osm dílů?"
A jedna z blondýnek odpoví: "Na čtyři, osm by jsme nesnědli."
Proč mají blondýnky o jednu mozkovou buňku více než krávy? Aby nebučely, když je zatáhnete za prsa.
Jede blondýna v autě a poslouchá rádio, kde zrovna říkají vtipy o blondýnách. Je rozzuřená. Najednou jede kolem kukuřičného pole, kde vidí blondýnu, která sedí v loďce a vesluje. "Ty krávo, kvůli takovejm jako jseš ty vymýšlej ty trapný vtipy! Kdybych uměla plavat, tak si pro tebe doplavu a zabiju tě!"
Přijde blondýna do elektra a říká prodavači: "chtěla bych tam tu malou televizi". Prodavač na ni: "Blondýnám neprodáváme". Přijde druhý den a zas:" chtěla bych tu malou televizi". "Řekl sem že blondýnám neprodávám". Blondýna se naštve zajde se obarvit načerno a třetí den v prodejně: "chtěla bych tu malou televizi". A prodavač: "blondýnám neprodáváme". Ta už naštvaná ptá se: "jak ste poznal že jsem blondýnka?" "To je jednoduché to není televize ale mikrovlnka."
Jsou takhle tři blondýny na ostrově a radí se, jak pryč.
Připlave k nim zlatá rybka a řekne jim: "Každé z vás splním jedno přání!"
1. blondýna řekne: "Já chci být nejchytřejší na světě" A odplave.
2. blondýna řekne: "Já chci být úplně nejchytřejší na světě", stane se z ní bruneta a odplave na voru.
3. blondýna řekne: "Já chci ale být úplně nejchytřejší na celém světě", stane se z ní muž a odejde po mostu.
Přijde blondýna k doktorovi. "Co se vám stalo stečno? Kdopak vám ten prstík ustřelil?"ptá se doktor. Blondýnka odpoví. "Pokoušela jsem se spáchat sebevraždu." Doktor jen vyjeveně zírá. "Vysvětlete mi to!" rozzlobí se v domění, že si z něj blondýnka utahuje. "No....."začne blondýna. "Rozhodla jsem se spáchat sebevraždu. Vzala jsem do ruky tatínkovu pistoli a namířila si ji na hruď. Už jsem málem vystřelila, ale pak jsem si uvědomila, že plastika mě stála 150 000,-! A mě došlo, že takhle bych jimi plýtvala. Tak jsem si pistoli dala do úst. Pak jsem si vybavila poslední návštěvu svého zubaře. Za pár blomb a čtyři korunky jsem zaplatila bezmála 50 000,-! To by byla sice menší škoda, ale peníze by nazmar stejně přišly. No a tak jsem si dala pitoli ke spánku, ale uvědomila jsem si, jak moc velký randál to v televizi dělá a tak jsem si zacpala ucho...."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama