Červen 2009

Ahojíík..♥♥

25. června 2009 v 14:49 | Veruškaaaaa=o* |  My Diary=o*
Ahojíík..jakpak se máte..??já dobře ;-)..dneska sme byli na úřadě si vyzvednout vysvědčení..=)..včera sme byli ve škole naposled..=(..sme rozdávali kytičky učitelům...=)..a dneska sme už byli jen na tom úřadě..jinak to bylo asi naposled co sme se viděli všichni dohromady..=(..ještě zítra rozlučák..a pak už se každej rozejde do jiných škol..=(..ještě že já s IvEEtkou ne..=*..a za to sem mo ráááda..=*..a ještě sme spolu ve třídě..=P..tak to je supeeeeer..=*=*...ale je strašný jak to teďka všechno uteklo..=(..teďka vidim jak sme nastupovali do první třídy..=(...a teďka už konec základky..=(....ale nic se nedá dělat..=(..budu na vás všechny vtzpomínat..=)..a určo vás musim ještě pak v budoucnu viděěět..=)..MÁM VÁS RÁDA..=*..
No..jinak normálně už máme prááázky..tak to je supeeer..=)..mě to ale nějak nepřijde jako kdyby byli..=D..takový divný..=D..ale já si na to rychle zvyknu..=D=D...jinak pak asi budou nějaký fotečky ze dneška..=D..tak řeknu kámošce aby mi je poslala a kdyžtak bych vám je sem pak dala..;-)...tak aztim paaa..=*..
PS:písejte komentyyyy..=*

DESIGN..!!

24. června 2009 v 19:47 | Veruškaaaaa=o* |  My Diary=o*
Ahojíík..prosím já bych se chtěla zeptat kdo by mi udělal design..??chtěla bych nějakej barevnej..jako veselej..je mi to jedno jakej..=)..ale kdyžtyk bych to nechtěla na celou plochu..jako nechci celej rozměr..a nějaký hezký písmo a barvičkyyy..=).pak nějak to Welcome nebo to je jedno jak by se to vymyslelo..;-)..no a pak bych to chtěla s mojí fotkou..tadytou..jinak bych klidně poslala ještě nějaký..;-)..kdyžtak pls piště komenty kdo by mi ho udělal..nespěchám na to..předem Děkuju..=*

Vtipy..:-D

22. června 2009 v 16:57 | Veruškaaaaa=o*
Pan učitel se zeptá: "Pepíčku, máš v kapse sto korun. Deset korun ztratíš. Co máš tedy v kapse?" "Díru!"

Pan učitel se ptá žáků čím by chtěli být až budou velcí. Žáci pohotově odpoví že hercem, zpěvákem, učitelem. Jen Pepíček se zamyslí a řekne: "Pane učiteli, já bych chtěl být Ježíškem." "A proč, Pepíčku?", se ptá učitel. "Protože nosí dárky?" "Kdepak! Protože pracuje jenom jeden den za rok."

Pepíček je ve škole a učí se skloňovat. Je přestávka, Pepíček se podívá na svačinu a spustí: "První pád, kdo co? Houska." "Třetí pád , komu čemu? Pepíčkovi." "Sedmý pád s kým s čím? Se salámem."

Paní učitelka se ptá dětí, jak by popsali socialismus. Děti se hlásí a odpovídají: "Jako vonnou růži uprostřed louky." "Jako modré nebe bez mráčku." Až zvedne ruku Pepíček a praví: "Jako loď v rozbouřeném oceánu." "Aha, to jako myslíš ten pocit bezpečí a tak?" "Ale ne. Všem je na blití a nikdo nemůže vystoupit!"

Jak se pozná, že student chytil prasečí chřipku? Je línej jak prase a na všechno kašle.

Vystudoval jsem vysokou školu, měřila asi 10 metrů.

Na pražské škole, je nová učitelka dějepisu, blondýna. V šestce probírají Egypt. Jednou si povídali jak mohli lidé v té době, krást artefakty z pyramid. Přihlásí se Anička a ptá se: "A jak kradly ty sochy, když vážily přes tunu?", blonďatá učitelka se zamyslela a říká: "Nevim přesně, ale asi náklaďákem."

"Nechci Vás strašit, pane učiteli, ale tatínek říkal, že když nebudu nosit lepší známky, tak někdo dostane výprask."

..Sobotaa..

22. června 2009 v 16:49 | Veruškaaaaa=o* |  My Diary=o*
No..takže ani nvm co bych sem měla psát..jen že jsem byla v sobotu na Štěpánově..a tam to bylo jako dobrý no....ale nijak to komentovat nebudu.....stejnak to skoro všichni věděj....no jen prostě že sobota byla dobráá....jen mě sere jedna věc..kterou víme jen s IvEEtkou..žejooo..ale to tady taky psát nebudu..jen sem taky chtěla napsat že budu s Ivčou na střední ve třídě..takže supeeeeeeeer..asi ani někdo neví kam jdu na školu co..??kdyby ne..tak jdu na OA do Chrudimě..jinak sem teďka asi něco málo přidám..protože je venku hnusně a já se nudím....tak kdyžtak písejte nějaký komenty..byla bych ráda..tak paaa

..Ahoj..

22. června 2009 v 16:43 | Veruškaaaaa=o* |  My Diary=o*
Ahojíík všichni já vím, že jsem sem dlouho nnic nepsala,ani nepřidala,ale furt přemýšlím o tom,jestli blog nezruším,protože na něj nějak nemám moc času a nikdo sem moc nechodí, ale to bude mnou:-D no uvidíme jak to všechno bude

Lady Gaga

12. června 2009 v 19:41 | Veruškaaaaa=o* |  Lady Gaga

Malý životopis o Lady GaGa


Povolání: Zpěvačka
Věk: 22
Datum narození: 20. 03. 1986
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Ryby

Životopis

Její pravé jméno je Stefani Gabriella Germanotta narodila se 20. března 1986, Yonkers New York. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.

CHCEŠ MÍT SUPER NÁVŠTVNOST??

12. června 2009 v 19:27 | Veruškaaaaa=o* |  My Diary=o*

Čau, chceš mít takovéhle počítadlo ve 9:31 ráno??? Když jo, tak poslouchej:
  • Na blog si dej vždy zdroj.Když kopíruješ, tak lidi jdou většinou za tím, co je nové, potřebuješ nový článek!
  • Na blog si musíš dát tenhle článek! Ale uveď zdroj!/zdroj-od koho to máš zkopírovaný/ když si to teda na ten blog dáš, tak musíš psát reklamy, takhle mají bejt:
  • Ahoj, chceš mít super mega návštevnost? Když jo, tak klikni na můj web, a můžeš mít online i 88 747!
  • Tak když to všechno udeláš a budeš psát ty reklamy, tak se lidi přijdou kouknout.Na tvým počítadle se o 1 člověka zvýší! A může přijít i 39 lidí, tak si to teda na ten blog dej a ahoj!..:)))

Básničky..=o)

12. června 2009 v 16:04 | Veruškaaaaa=o* |  Básničky=o)
Krátké zamilované básničky:

Vzpomeň si až hvězdy zhasnou,
vzpomeň si na chvilku krásnou,
vzpomeň si až půjdeš spát,
že je někdo, kdo tě má moc Rád.

Sluníčko svítí,
měsíček bledne,
já na Tebe myslím
v noci i ve dne.

Tak těžko je mi bez Tebe
a dlouhý zdá se čas,
kéž bych byl/a u Tebe
a líbal/a tvou tvář.
(více..CČ..)..

Citáty o lásco..=* ♥

12. června 2009 v 15:58 | Veruškaaaaa=o* |  Citátky=o)

Citáty o lásce a vztazích

Není pět nebo šest divů světa,ale jen jeden: LÁSKA
Láska bolí, zraňuje nás. A proto tolik milujeme ...
Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
Usmívej se na toho, kdo ti nejvíc ublížil, aby nevěděl, jak to bolí.
I slzy se dokáží smát,i úsměv se naučí brečet
Láska je jako slza. Začíná v oku a končí v srdci
Stůněme na pláži zalité studeným sluncem. Rýma naší neupřímnosti se prodrala jako vyrážka do zmačkaných kapesníků našich tváří.
Lidé nesnášejí bolest. Tak proč touží po lásce, když bolí?
Odloučení působí na lásku jako vítr na oheň. Malý uhasí, velký rozdmýchává.
Láska je jako hnutí, co nutí dva blázny do blbnutí ...

Radu prosíím..;-)

10. června 2009 v 21:55 | Veruškaaaaa=o* |  My Diary=o*
Ahojíík..jakpak se máte??potřebovala bych poradit...jestli nevíte někdo jak se dávají články jako níž..ptž když tam mám tenhle design..tak je ten poslední článek přes ten nápis LADY GAGA...prosím poraďte.teda jestli to jdee..:-D..kdyžtak pistě do komentů..děkujůůů..=*