Vtipy..:-D

22. června 2009 v 16:57 | Veruškaaaaa=o*
Pan učitel se zeptá: "Pepíčku, máš v kapse sto korun. Deset korun ztratíš. Co máš tedy v kapse?" "Díru!"

Pan učitel se ptá žáků čím by chtěli být až budou velcí. Žáci pohotově odpoví že hercem, zpěvákem, učitelem. Jen Pepíček se zamyslí a řekne: "Pane učiteli, já bych chtěl být Ježíškem." "A proč, Pepíčku?", se ptá učitel. "Protože nosí dárky?" "Kdepak! Protože pracuje jenom jeden den za rok."

Pepíček je ve škole a učí se skloňovat. Je přestávka, Pepíček se podívá na svačinu a spustí: "První pád, kdo co? Houska." "Třetí pád , komu čemu? Pepíčkovi." "Sedmý pád s kým s čím? Se salámem."

Paní učitelka se ptá dětí, jak by popsali socialismus. Děti se hlásí a odpovídají: "Jako vonnou růži uprostřed louky." "Jako modré nebe bez mráčku." Až zvedne ruku Pepíček a praví: "Jako loď v rozbouřeném oceánu." "Aha, to jako myslíš ten pocit bezpečí a tak?" "Ale ne. Všem je na blití a nikdo nemůže vystoupit!"

Jak se pozná, že student chytil prasečí chřipku? Je línej jak prase a na všechno kašle.

Vystudoval jsem vysokou školu, měřila asi 10 metrů.

Na pražské škole, je nová učitelka dějepisu, blondýna. V šestce probírají Egypt. Jednou si povídali jak mohli lidé v té době, krást artefakty z pyramid. Přihlásí se Anička a ptá se: "A jak kradly ty sochy, když vážily přes tunu?", blonďatá učitelka se zamyslela a říká: "Nevim přesně, ale asi náklaďákem."

"Nechci Vás strašit, pane učiteli, ale tatínek říkal, že když nebudu nosit lepší známky, tak někdo dostane výprask."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama